Onderwijs

Tarieven & contact

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen met betrekking tot onze projecten, workshops en overige activiteiten voor het onderwijs bij Nieuwe Veste. Neem dan contact op met een van onderstaande contactpersonen.

Tarieven
Workshops voortgezet onderwijs kosten € 62,50 per uur, gemiddeld 12 leerlingen per workshop, exclusief materiaalkosten en reiskosten (€0,14 per km). Je kunt met de cultuurkaart betalen.

Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte passend bij uw vraag.

Contactpersonen
Lidwine van Dijck
M: l.van.dijck@nieuweveste.nl
T: 06 23394147
Afdelingshoofd Onderwijs

Iris Stolk
M: i.stolk@nieuweveste.nl
T: 076 2003320
Cultuurcoach / coördinator cultuureducatie
Buitenschoolse activiteiten, Brede scholen, BSO (link naar BSO), ondersteuning projecten voortgezet onderwijs

Eileen Beneken
M: e.beneken@nieuweveste.nl
T: 06 52813772
Cultuurcoach / Coördinator cultuureducatie
Zangmakers, buitenschoolse activiteiten, projecten in de wijk, pilot Kievitskloop, ondersteuning projecten voortgezet onderwijs

Felicia van Loon:
M: f.van.loon@nieuweveste.nl
T: 076 2003283
Kinderfeestjes, particulieren en bedrijfsuitjes.
Uitvoering projecten voor voortgezet onderwijs

Astrid Segeren
M: a.segeren@nieuweveste.nl
T:  06 22475305
Specialist Jeugd en Basisonderwijs
Literatuur en leesbevordering

Diantha de Vries
M: d.de.vries@nieuweveste.nl
T:  06 51783914
Specialist jongeren & voortgezet onderwijs
Media-educatie en literatuur

Rose Noël
M: r.noel@nieuweveste.nl
T: 076 2003293
Specialist jongeren & voortgezet onderwijs