Onderwijs

Bij het vorm geven aan kunst- en cultuureducatie op uw school kan Nieuwe Veste jou ondersteunen.
Dit doen wij door middel van:
- coaching en advies door één van onze consulenten aan scholen en aanbieders in Breda
- deskundigheidsbevordering van het team
- begeleiden van scholen in subsidietrajecten; zoals CmK2 (Cultuureducatie met Kwaliteit) en Muziekimpuls

Team Onderwijs

 Annette Truijens projectleider PO a.truijens@nieuweveste.nl
Eileen Beneken      consulent PO &  123ZING e.beneken@nieuweveste.nl
Lizet van Beek consulent PO & Muziek Impuls  l.van.beek@nieuweveste.nl
Janneke Slot consulent 0-4 jaar  j.slot@nieuweveste.nl
Yvonne van der Ham cultuuracademie Breda & Muziek Impuls y.van.der.ham@nieuweveste.nl
     
Algemene informatie   onderwijs@nieuweveste.nl

Niveau

  • Beginner
  • Vervolg
  • Gevorderd
  • Nieuw
  • KunstBSO Vestetuin

Verfijn aanbod

Productsoort:






Onderwijs Doelgroep: