Onderwijs » De Ontdekking » Algemene info » Team De Ontdekking

Team De Ontdekking

Het team Kunst & Cultuureducatie Op School van Nieuwe Veste zet zich in om cultuureducatie op scholen naar een hoger plan te tillen. Samen met onze partners uit de culturele hoofdstructuur werken we aan de invulling van culturele thema’s die passen bij het ‘verhaal van Breda’. Alle kunstdisciplines – waaronder ook erfgoed en literatuur – komen daarbij aan bod. Het is voor Nieuwe Veste, andere partijen uit de culturele hoofd-structuur, zelfstandige aanbieders van cultuureducatie, het amateurveld én het onderwijs van belang om samen vorm en inhoud te geven aan cultuureducatie. Zo creëren we aanbod dat ertoe doet en zorgen we ervoor dat onze gezamenlijke expertises, capaci teiten en kwaliteiten optimaal worden benut. We denken graag met je mee. Onze rol is bemiddelend, ondersteunend en adviserend aan het onderwijs, speciaal (basis)onderwijs, kinder-dagopvang en het volledige cultuureducatieveld.

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen met betrekking tot onze projecten, workshops en overige activiteiten voor het onderwijs bij Nieuwe Veste. Neem dan contact op met een van onderstaande contactpersonen of mail naar het algemene emailadres onderwijs@nieuweveste.nl.

In de brochure van De Ontdekking vind je de tarieven die we hanteren in het onderwijs bij bemiddeling. advies, training en coaching

 

Contactgegevens

Annette Truijens
M: a.truijens@nieuweveste.nl
T: 06 52813786
Projectleider
Focus: De Ontdekking, Cultuuracademie, Educatiewijzer Breda, CmK3

 

Lizet van Beek
M: l.van.beek@nieuweveste.nl
T: 06 54327358
Consulent cultuureducatie
Focus: ICC-netwerk, Beeldend & Literatuur, Muziek impuls


Eileen Beneken
M: e.beneken@nieuweveste.nl
T: 06 52813772
Consulent cultuureducatie
Focus: (media)Kunst & Technologie, Erfgoed en Culturele diversiteit


Luydgarde Huiskamp
M: l.huiskamp@nieuweveste.nl
T: 06 46612380
Consulent cultuureducatie

Focus: Speciaal (basis) onderwijs, Dans & Theater.


Yvonne van der Ham
M: y.van.der.ham@nieuweveste.nl
T: 06 22 75 73 95
Coördinator cultuureducatie
Focus: CultuurAcademie Breda, Muzie en Muziek impuls.

Algemeen emailadres: onderwijs@nieuweveste.nl