Onderwijs

Tarieven & contact

Contact

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen met betrekking tot onze projecten, workshops en overige activiteiten voor het onderwijs bij Nieuwe Veste. Neem dan contact op met een van onderstaande contactpersonen of mail naar het algemene emailadres onderwijs@nieuweveste.nl.

 

Contactpersonen - 0-12 jaar

Annette Truijens
M: a.truijens@nieuweveste.nl
T: 06 52813786
Projectleider De Ontdekking, Muziek Impuls, CMK, 0-4 jaar, Aanbod cultuureducatie onderschools, naschools aanbod op school, Cultuurintro

Janneke Slot
M: j.slot@nieuweveste.nl
T: 06 46612380
Consulent 0-4 jaar

Lizet van Beek
M: l.van.beek@nieuweveste.nl
T:06 51389226
Consulent CMK
Muziek impuls

Eileen Beneken
M: e.beneken@nieuweveste.nl
T: 06 52813772
Consulent CMK
123ZING

Astrid Segeren
M: a.segeren@nieuweveste.nl
T:  06 22475305
Specialist Jeugd en Basisonderwijs
Literatuur en leesbevordering

Yvonne van der Ham
M: y.van.der.ham@nieuweveste.nl
T: 06 22 75 73 95
Muziek impuls
CultuurAcademie Breda - 0-12 jaar

Judith Jannssens
M: j.janssens@nieuweveste.nl
T: 06 5180 7460 
Coördinator De Ontdekking

Diantha de Vries
M: d.de.vries@nieuweveste.nl
T:  06 51783914
Specialist jongeren & voortgezet onderwijs
Media-educatie en literatuur

 

Tarieven
Voor workshops basisonderwijs geldt een basistarief van € 55.00 per uur per docent, exclusief materiaal- en reiskosten (€0,14 per km) bij een minimale afname van 2 uur.
Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte passend bij uw vraag.