Onderwijs » Contactgegevens onderwijs Nieuwe Veste

Contactgegevens onderwijs Nieuwe Veste

CONTACTGEGEVENS

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen met betrekking tot onze projecten, workshops en overige activiteiten voor het onderwijs bij Nieuwe Veste. Neem dan contact op met een van onderstaande contactpersonen.

Kunst & Cultuur op school
onderwijs@nieuweveste.nl

 

Annette Truijens
M: a.truijens@nieuweveste.nl
T: 06 52813786
Projectleider Kinderopvang, Primair en Voortgezet onderwijs.
Focus: Kunst & Cultuur op school, CultuurAcademie Breda, Educatiewijzer Breda, CmK3

 

Eileen Beneken
M: e.beneken@nieuweveste.nl
T: 06 52813772
Consulent cultuureducatie
Focus: (media)Kunst & Technologie, Erfgoed en Cultrurele diversiteit

Kim Kokkelink
M: k.kokkelink@nieuweveste.nl
T: 06 38684905
Focus: jongeren & voortgezet onderwijs

​Lizet van Beek
M: l.van.beek@nieuweveste.nl
T:06 54327358
Consulent cultuureducatie
Focus: ICC-netwerk, Beeldend & Literatuur

 

Luydgarde Huiskamp
M:l.huiskamp@nieuweveste.nl"> l.huiskamp@nieuweveste.nl
T: 06 46612380
Consulent cultuureducatie
Focus: Speciaal (basis) onderwijs, Dans & Theater.

 

Yvonne van der Ham
M: y.van.der.ham@nieuweveste.nl
T: 06 48221490
Coördinator cultuureducatie
Focus: CultuurAcademie Breda en Muziek .

Bibliotheek Basisonderwijs

 

Astrid Segeren
M: a.segeren@nieuweveste.nl
T:  06 25739932
Specialist Jeugd en Basisonderwijs
Literatuur en leesbevordering


  

Diantha de Vries
M: d.de.vries@nieuweveste.nl
T:  06 51783914
Specialist jongeren & voortgezet onderwijs
Media-educatie en literatuur

Minouck Jonkers
M: educatie@nieuweveste.nl
T: 06 36099913
Educatief medewerker voortgezet onderwijs

Onderschoolse Cultuureducatie

  

Marjolein Damen
M: m.damen@nieuweveste.nl
T: 06 53627153
Coördinator aanbod Nieuwe Veste PO & VO

 

Arno Krijger
M: a.krijger@nieuweveste.nl 
T: 06 150617673
Coördinator aanbod Nieuwe Veste