Onderwijs » Tarieven & contact

Tarieven & contact

Contact

Heb je vragen, suggesties of opmerkingen met betrekking tot onze projecten, workshops en overige activiteiten voor het onderwijs bij Nieuwe Veste. Neem dan contact op met een van onderstaande contactpersonen of mail naar het algemene emailadres onderwijs@nieuweveste.nl.

 

In de wegwijzer vindt je de tarieven die we hanteren in het onderwijs bij bemiddeling. advies, training en coaching

Contactpersonen - 0-12 jaar

Annette Truijens
M: a.truijens@nieuweveste.nl
T: 06 52813786
Projectleider

Lizet van Beek
M: l.van.beek@nieuweveste.nl
T:06 51389226
Consulent cultuureducatie
Muziek impuls

Eileen Beneken
M: e.beneken@nieuweveste.nl
T: 06 52813772
Consulent cultuureducatie

Luydgarde Huiskamp
M: l.huiskamp@nieuweveste.nl
T: 06 46612380
Consulent cultuureducatie

Yvonne van der Ham
M: y.van.der.ham@nieuweveste.nl
T: 06 22 75 73 95
Muziek impuls
Coördinator cultuureducatie

Astrid Segeren
M: a.segeren@nieuweveste.nl
T:  06 25739932
Specialist Jeugd en Basisonderwijs
Literatuur en leesbevordering

Tarieven De Ontdekking voor 2020-2021 zijn te vinden in de Wegwijzer De Ontdekking

Contactpersonen 12-24 jaar

Diantha de Vries
M: d.de.vries@nieuweveste.nl
T:  06 51783914
Specialist jongeren & voortgezet onderwijs
Media-educatie en literatuur

 

Wendy Goossens
M: w.goossens@nieuweveste.nl
T:   06  51 96 68 76
Specialist jongeren & creativiteit
 

Kim Kokkelink
M: k.kokkelink@nieuweveste.nl
T: 06 38684905
Specialist jongeren & creativiteit

Tarieven
Voor workshops basisonderwijs geldt een basistarief van € 64,00 per uur per docent, exclusief materiaal- en reiskosten (€0,14 per km) bij een minimale afname van 2 uur.
Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte passend bij uw vraag.