Samen met »
Kamermuziek 2021-2022
Kamermuziek 2021-2022

Zo luidde het voorwoord van de brochure van het afgelopen seizoen van onze Kamermuziek
concerten. Geschreven vlak voor de (eerste) lockdown op 13 maart 2020. Wisten wij veel…
Inmiddels weten we beter. Het vorige seizoen was zeer apart: afgelaste, gestreamde, uitgestelde concerten. Maar ook met concerten die wel door konden gaan. In onze vertrouwde concertzaal, of in het Chassé. Voor u allemaal, soms voor een kleiner publiek.
Garanties geven is in deze tijd lastig. Eerlijk is eerlijk. Maar één garantie geven we wel en graag.
Dat ook de concerten voor het seizoen 2021-2022 weer zeer afwisselend, verrassend en vooral: van hoge kwaliteit zullen zijn.
Wij zien u allemaal graag weer terug
Uw reacties tijdens de concerten van het afgelopen seizoen waren hartverwarmend en voor ons een steun in de rug om door te gaan. U wordt wellicht stil van onze concerten, wij worden stil van uw trouw en toewijding aan de kamermuziek. Als dank daarvoor verrassen wij u dit seizoen met een bonusconcert.
Programma
1 oktober | Zemlinsky Quartet |
22 oktober | Club Classique met Moving Art |
5 november | Arno Bornkamp met Little Big Horn |
26 november | Mini-Opera: We'll never let you down |
17 december | Kerstconcert: Tulipa Concort, Johannette Zomer, Marian Dragt en Maartje van Weegen |
11 februari | Calefax 'Fantastische' muziek |
11 maart | Maarten Koningsberger en Kelvin Grout |
1 april | Remy van Kesteren (harp) |
22 april | Niek Baar (viool) en Ben Kim (piano) |
22 mei Concert Ensemble Lumaka
Alle concerten beginnen om 20.15 uur, tenzij anders vermeld.
Na aanvang van de concerten kunt u alleen bij een onderbreking worden toegelaten in de zaal.
Prijzen
Abonnement: € 142,00

Losse kaart: € 22,00 (t/m 18 jaar gratis toegang)
Pauzedrankje
Het pauzedrankje is gratis op vertoon van uw abonnement of toegangskaart.
Kamermuziek Breda wordt georganiseerd door Nieuwe Veste en ondersteund door: HeldHavtig, creatief in communicatie, Bloem & Plant Bij Dennis Kuijlaars, Nederlands Piano Atelier
Breda wil meer op het gebied van Klassieke Muziek. Onze programmeur Evelien Holster is sinds dit seizoen ook klassiek programmeur bij Chassé. Op het podium van Nieuwe Veste ligt de nadruk op Kamermuziek. Op het podium van het Chassé Theater zijn grotere gezelschappen welkom en hier zijn natuurlijk veel meer theatrale mogelijkheden.
Programma Chassé Theater
9 oktober | Première Orkest van de Achttiende eeuw |
20 oktober | Hexagon Ensemble |
31 oktober | Steinway sessies |
6 maart | Amsterdam Sinfoniette |
14 mei | Capelle Amsterdam |