Onderwijs

Onderwijs

Cultuureducatie is serieus leuk!
Cultuureducatie is belangrijk. Niet alleen om te leren hoe je kleuren mengt of hoe je geluid uit een instrument krijgt, maar ook omdat je vaardigheden ontwikkelt die belangrijk zijn om je staande te houden in een voortdurend veranderende maatschappij. Door te tekenen leer je beter te kijken, door te zingen en muziek te maken leer je onder andere beter te luisteren. Spelenderwijs ontwikkel je je fantasie en prikkel je je nieuwsgierigheid.

Door leerlingen te confronteren met culturele activiteiten, komen onvermoede kanten van leerlingen naar boven. Ze ontdekken waar hun interesses en mogelijkheden liggen. Nieuwe Veste wil leerlingen vooral laten ervaren wat het is om zelf met kunst bezig te zijn.

Ondersteuning
Bij het vorm geven aan kunst- en cultuureducatie op uw school kan Nieuwe Veste jou ondersteunen.
Dit doen wij door middel van:

- coaching en advies door één van onze consulenten aan scholen en aanbieders in Breda
- ontwikkelen van programma’s voor in de klas
- aanbieden van programma’s op maat van de school
- deskundigheidsbevordering van het team
- begeleiden van scholen in subsidietrajecten; zoals CmK2 (Cultuureducatie met Kwaliteit) en Muziekimpuls


Team Onderwijs
Annette Truijens             projectleider PO                                                 a.truijens@nieuweveste.nl
Eileen Beneken              consulent PO & 123ZING                                  e.beneken@nieuweveste.nl
Lizet van Beek                consulent PO & Muziek Impuls                          l.van.beek@nieuweveste.nl
Janneke Slot                   consulent 0-4 jaar                                              j.slot@nieuweveste.nl
Yvonne van der Ham      cultuuracademie Breda & Muziek Impuls          y.van.der.ham@nieuweveste.nl
Judith Janssens              ondersteuning Ontdekking                                j.janssens@nieuweveste.nl

Algemene informatie                                                                                 onderwijs@nieuweveste.nl

 

Bekijk het aanbod.

.